Visit - návštěvnost ..

Zvýšení návštěvnosti zdarma ?!

Partneři

www.jakpsatweb.cz Popis tvorby a publikování WWW stránek pro začátečníky i profesionály.

www.jaknaweb.com Vše co potřebujete vědět o webu - tvorba a výroba www pomocí HTML,CSS,PHP,MySQL,XML,.NET a dalších technologí naleznete roztříděné v sekcích + spousty tipů a triků pro web, včetně PHP scripty a Javascripty a pro vylepšení web grafika.

www.jakdelatweby.czTvorba www stránek, tvorba webu a webových stránek návod zdarma

www.tvorba-webu.cz Jak vytvořit www stránku: TVORBA_WEBU - tvorba www stránek

RSS

RSS

Seo

Jak lépe optimalizovat

Jak mám optimalizovat??
Se Seo (Search Engine Optimization) můžete dá se říci do jisté míry zajistit,aby vaše webová stránka měla lepší pozici ve vyhledávači.Seo se dělí na dva faktory a to na on-page a off-page.Mezi on-page faktory patří vše, co máte na stránce. Jsou to především texty, titulky a URL adresa.Off-page faktory jsou ty,které se na stránce přímo nevyskytují a nelze je ovlivnit.

Titulek by měl vystihovat obsah vaší stránky.Titulek Úvod,Home,Úvodní stránka a podobně je špatně.Sice tím řeknete návštěvníkovi,že se nachází na úvodní stránce webu,ale titulek nepopisuje výstižně váš web nebo obsah.Titulek je velmi důležitý.Patří mezi nejdůležitější tagy celé URL adresy a vyhledávače na něj kladou velký důraz.

URL adresa u více jmenné domény například onlinehry.cz by měla vypadat online-hry.cz.Je to rozhodně lepší. 
Poslední komentáře
15.01.2020 20:16:32: Ano, máte naprostou pravdu. No a za mě mezi nejzajímavější a nejčastější marketingové služby patří t...
15.01.2020 20:14:56: Ano, máte naprostou pravdu. No a za mě mezi nejzajímavější a nejčastější marketingové služby patří t...
 

GamePark.czHry-online-hry.czJak psát web

Copyright 2011 | Visit.webgarden.cz