Visit - návštěvnost ..

Zvýšení návštěvnosti zdarma ?!

Partneři

www.jakpsatweb.cz Popis tvorby a publikování WWW stránek pro začátečníky i profesionály.

www.jaknaweb.com Vše co potřebujete vědět o webu - tvorba a výroba www pomocí HTML,CSS,PHP,MySQL,XML,.NET a dalších technologí naleznete roztříděné v sekcích + spousty tipů a triků pro web, včetně PHP scripty a Javascripty a pro vylepšení web grafika.

www.jakdelatweby.czTvorba www stránek, tvorba webu a webových stránek návod zdarma

www.tvorba-webu.cz Jak vytvořit www stránku: TVORBA_WEBU - tvorba www stránek

RSS

RSS

Návštěvnost

Webhosting

Co to je webhosting a k čemu slouží?
Webhosting je pronájem www prostoru na Internetu. Zákazník vystavuje svoje www stránky nebo provozuje www aplikace na serveru provozovatele webhostingu a platí za to nájem ve formě pravidelných splátek. Většina poskytovatelů webhostingu nabízí také pronájem domén.První rozhodnutí, které musíte při výběru webhostingu udělat, je zvolit zda umístíte své stránky na webhosting placený, nebo jestli si vyberete webhosting zdarma (jinak freehosting). Dále se budeme zabývat webhostingem placeným. 

Při výběru poskytovatele webhostingu se zajímejte především o hardwarové vybavení serverů, operační systém na serverech (Linux nebo Windows), rychlost připojení k Internetu a poskytovatele připojení (to vše ovlivňuje stabilitu a rychlost načítání stránky). Dalším krokem by mělo být ověření referencí, tedy zkušeností ostatních uživatelů webhostingu (podle mého názoru jsou reference nejdůležitějším ukazatelem při rozhodování mezi webhostingy). Nezanedbatelným faktorem je také podpora a možnost používání skriptů a databází (PHP, ASP, MySQL, ...). Často přeceňovaným ukazatelem při výběru webhostingu je velikost poskytovaného prostoru, pro běžné weby vám stačí 50-100 MB místa. Protože i ten nejlepší webhosting se může někdy potýkat s problémy, velmi podstatná je také technická podpora a ochota administrátorů řešit vaše potíže.
Žádné komentáře
 

GamePark.czHry-online-hry.czJak psát web

Copyright 2011 | Visit.webgarden.cz