Visit - návštěvnost ..

Zvýšení návštěvnosti zdarma ?!

Partneři

www.jakpsatweb.cz Popis tvorby a publikování WWW stránek pro začátečníky i profesionály.

www.jaknaweb.com Vše co potřebujete vědět o webu - tvorba a výroba www pomocí HTML,CSS,PHP,MySQL,XML,.NET a dalších technologí naleznete roztříděné v sekcích + spousty tipů a triků pro web, včetně PHP scripty a Javascripty a pro vylepšení web grafika.

www.jakdelatweby.czTvorba www stránek, tvorba webu a webových stránek návod zdarma

www.tvorba-webu.cz Jak vytvořit www stránku: TVORBA_WEBU - tvorba www stránek

RSS

RSS

Návštěvnost

Reklama

Jak na zvýšení návštěvnosti webových stránek pomocí reklamy?
Existuje mnoho variant reklamy a tak si představíme ty nejlepší a nejúčinnější.reklama na váš web vám přinese velké i malé množství návštěvníků,kteří jsou velice cení.Bez reklamy by se váš web jen tak neujal.

Druhy reklam:
1.Bannerová
2.Vyskakovací okna
3.PPC reklama

1.Bannerová reklama je jedna z nejefektivnějších reklam.Reklamní bannery jsou obrázky ,na které když kliknete,otevře se vám nová stránka.Existují i s animací,které lze vytvořit na internetu zdarma nebo stáhnout nějaký program na banner.Asi se ptáte jak takový reklamní banner udělat?Myslím že vám bude prozatím stačit stránka www.bannerbreak.com na tvorbu banneru.Sice je stránka v angličtině,ale je to tak primitivní,že to zvládne naprosto každý.Po pravé straně máte html kod na váš vytvořený banner.Stačí zkopírovat html kód a vložit na web.Ti zkušenější si ho mohou předělat,aby u banneru nebyly zbytečné odkazy.

2.Vyskakovací okna jsou také dobré reklamy,avšak ne bezchybné.Zkuste se vcítit do návštěvníka,který přijde na váš web a vyskočí mu nové okno.Myslím,že každému by se to asi nelíbilo.V dnešní době už jsou prohlížeče na vyskakovací okna připraveny a například u Google Chrom se vám vyskakovací okno neotevře,pokud si to nepovolíte.

3.PPC reklama neboli PPC kampaně ve vyhledávačích představují jednu z nejefektivnějších forem on-line reklamy.Tato internetová reklama má výhody jako přesné cílení, vysoká návratnost investic (ROI), nízkou cenu, možnost rychlého startu atd.
PPC kampaně řadíme mezi placené kampaně ve vyhledávačích. Výraz PPC pochází z anglického pay-per-click, neboli platba (až) za proklik. Nezaplatíte za zobrazení reklamy, ale zaplatíte pouze, když na ni někdo klikne.PPC reklama se dá sehnat i zdarma opět výměnou.

Na www.az.co.cz se nachází PPC reklama.Můžete se zaregistrovat a buď reklamu využít a nebo si vydělat pár korun.My jsme spíše pro využití,protože to má větší cenu oproti tomu,co vám za to dají.
Žádné komentáře
 

GamePark.czHry-online-hry.czJak psát web

Copyright 2011 | Visit.webgarden.cz